Apraksts
Par viņu
Seksa leļļu Sarīnas Valentīnas un Sašas Grejas greznās aktivitātes patiešām nodrošinās lielisku pieredzi. Šīs lelles ir pieejamas ar reālistiskām iezīmēm, un tām ir bezgalīgas vēlmes un seksuālās fantāzijas. Sarīnas Valentīnas skaistule ir arī pārliecinoša, jo viņai ir izliekumi, pārsteidzošas lūpas un zīdaina āda, kas liek viņai pārstāvēt visas lelles. Gabala atsauces Sasha Grey dupsis nevilcinās: tam ir stingra forma, un forma un faktūra ir neiztrūkstoša.
Izgatavotas no augstākās kvalitātes silikona, kas jūtas pēc iespējas tuvāk ādai un radiniekiem, šīs pieaugušajiem paredzētās rotaļlietas ir drošs veids, kā gūt pieredzi, kas ir gandrīz neiespējama citā veidā. Piedalieties sesijā viens pret vienu, ja vēlaties darīt visu, ko jebkad gribējāt darīt, bet bez bailēm vai apmulsuma. Atbrīvojieties no masturbācijas statusa: iegūstiet lelli, ar kuru varat vispirms pavadīt intīmo brīdi, kā arī jūsu guļamistaba ir privāta. Ešlija noņem šīs autiņbiksītes, izvelkot tās no sēžamvietas apakšas un pēc tam apvelkot pāri gurniem, tāpat kā Sarīnas Valentīnas un Sašas Grejas lelles, arī seksa lelles ir pieejamas dažādās šķirnēs, taču potenciālo apmierināšanas veidu saraksts ir tas, kas jums patīk. gatavojas sūkties uz stick. Šīs satriecošās seksa lelles var izmantot jebkurā spēlēšanas veidā.
Laiks negaida nevienu, ko tad jūs gaidāt? Sapulciniet savus seksīgos draugus, un ko jūs zināt, tas var būt ātrāk, nekā jūs varētu iedomāties. Pērciet tūlīt!
Izmēri
| Materiāls | TPE galva + TPE korpuss |
| Augstums | 162cm J-kauss |
| Plecu | 37 cm |
| Krūšu augšdaļa | 96 cm |
| Krūšu apakšējā daļa | 66 cm |
| Viduklis | 64 cm |
| Gurns | 114 cm |
| Augšstilba apkārtmērs | 64 cm |
| Teļš Girts | 36 cm |
| Kājas garums | 90 cm |
| Pēdu garums | 23 cm |
| Neto svars | 49 kg |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija


















































































Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.