Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 86 cm |
| Viduklis | 71 cm |
| Gurns | 89 cm |
| Arm | 50 cm |
| Plecu platums | 44 cm |
| Kāju garums | 86 cm |
| Pēdas garums | 22 cm |
| Dzimumlocekļa garums | 15 cm |
| Anālais dziļums | 20 cm |
| Neto svars | 53 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.