Apraksts
Par viņu
Vai ir vajadzīga smalka princese, kas gultā varētu būt mežonīgs zvērs? Jauka skaistule ar pilnu un gaļīgu incīti? Jūsu prasības tiks apmierinātas, izmēģinot šo 156 cm jauko anime seksa lelli. Viņa ir patīkama un gatava, lai jūs drāztos, kā vien vēlaties. Jums arī nav pārāk daudz jāstreso, lai viņu iegūtu, jo viņa ir viena no lētajām dabiska izmēra lellēm, kas joprojām sniegs jums vislielāko gandarījumu.
Viņa ir pilnīgi brīvi domājoša un jautri mīloša anime izskata seksa lelle ar pilnīgi jauneklīgām iezīmēm. Kad jūs runājat par kailām jaukām lellēm ar neskartiem, patiešām seksīgiem augumiem, viņa šajā aspektā ir desmitnieks. Šī ir tik hiperreālistiska seksa lelle, ka jūs noteikti paliksit bijībā, kad ieraudzīsiet viņu pirmo reizi. Tā ir mīlestība no pirmā acu uzmetiena un, iespējams, arī no pirmā acu uzmetiena. Viņa ir tik vilinoša, un viņai veicas ar traku, jauku incīti, ka jūs, iespējams, pazaudēsit sevi viņas pirmās izdrāšanas laikā. Viņa ir viena no tām reālistiskajām pieaugušo lellēm, kuru nevar nepamanīt. Beidziet gaidīt īstu piedzīvojumu un dodieties pēc īstas meitenes. Viņa ir viss, kas jums nepieciešams, un vairāk.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 156 cm |
| Krūtis | 85 cm |
| Viduklis | 54 cm |
| Gurns | 84 cm |
| Neto svars | 36 kg |
| Mutes dziļums | 15 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija


















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.