apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 153 cm |
| Taurė | K |
| Biustas | 118 cm |
| Po krūtine | 56 cm |
| Juosmuo | 60 cm |
| Klubas | 92 cm |
| Pečius | 34 cm |
| Rankos ilgis | 46 cm |
| Delnas | 17 cm |
| Kojos ilgis | 92 cm |
| Pėda | 21 cm |
| Makštis | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Svoris | 39 kg |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.