apibūdinimas
Apie ją
Šiomis dienomis daugelis žmonių vis labiau domisi mintimi pasimylėti su moteriška sekso lėle. Idėja turėti kaip tik tau skirtą lėlę yra labai populiari idėja. Seksas su lėle juos vis dar stebina. Geriausia yra tai, kad yra tiek daug pasirinkimų. Tai tas pats, kas išsirinkti Kalėdų dovaną iš Kalėdų senelio.
tikroviškos sekso lėlės išpopuliarėjo. Šios lėlės mėgstamos dėl mažo nešiojamo dydžio. Nuogos sekso lėlės yra apsirengusios bikiniu. Jie taip pat yra mylimi, nes yra viena iš labiausiai pritaikomų sekso lėlių.
Šios sekso lėlės taip pat naudojamos sekso vaizdo įrašų pramonėje. Žmonės nuolat filmuoja pornografiją su sekso lėlėmis. Sekso lėlės populiarėja, manau, kad kiekvienas turėtų turėti vieną sau. Žmonės turėtų apsilankyti sekso lėlių parduotuvėje ir kiekvienas gauti po vieną. Sekso lėlės naudojimas turi daug privalumų. Jie gali būti naudojami siekiant padidinti pasitikėjimą žmonėmis, kuriems to šiek tiek trūksta. Jie taip pat gali būti naudojami vyrų erekcijos sutrikimams gydyti.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 153 cm |
| Krūtinė | 88 cm |
| Juosmuo | 54 cm |
| Klubas | 100 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Burnos gylis | 11 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.