apibūdinimas
Apie ją
Jei niekada nematėte protingos, prabangios sekso lėlės, leiskite mums pristatyti jus. Susipažinkite – Layla.
Layla yra VIP sekso lėlė, turinti geriausius sekso lėlių dizaino pasiekimus.
Ji yra silikoninė sekso lėlė, turi metalinį skeletą su visa artikuliacija ir gerai žinomą Face X sistemą.
Skirtingai nei jos pilno dydžio sekso lėlės, Layla išsiskiria dėl kelių priežasčių. Mūsų mėgstamiausia yra ta, kad Face X sistema suteikia jai visą judesių diapazoną, o dėl nuimamo galvos ir kaklo adapterio galite jį naudoti su beveik bet kokiu tikru lėlės kūnu.
Atminkite, kad Layla gaminama pagal užsakymą, todėl galite būti tikri, kad kiekviena jūsų užsakyta geismo lėlė yra specialiai sukurta jums. Ar norite, kad K formos krūtys būtų arti viena kitos? Viena krūtinė sekso lėlė artėja. Vietoj to A puodelis? Jūsų maža krūtinė sekso lėlė bus gerai? O gal nori ilgaplaukės lėlės? Garbanota lėlė? Tiesiog praneškite mums!
Galite susisiekti su mumis el. paštu, jei turite nuotrauką ar vaizdo įrašą, kaip norite, kad jūsų lėlė atrodytų. Mes išliksime diskretiški ir neparduosime jūsų lėlės niekam kitam, išskyrus jus.
Prie užsakymo netgi galite pridėti varpą, kaip tai šaunu?
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 163 cm |
| Krūtinė | 95 cm |
| Juosmuo | 55 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija









Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.