Description
About Her
If you’ve never seen an intelligent, luxury sex doll, let us be the ones to introduce you. Meet Layla.
Layla is a VIP sex doll with the best advancements in sex doll design.
She is a silicone sex doll and has a metal skeleton with full articulation, and the well-known Face X system.
Unlike her full-size sex doll counterparts, Layla stands out, for multiple reasons. Our favorite one is that the Face X system gives her a full range of movement, and thanks to the detachable head and neck adapter, you get to use it with just about any real doll body.
Remember, Layla is made to order, so you can rest assured that every single lust doll you order is a special one designed just for you. Do you want K-cup boobs close together? One busty sex doll is coming right up. A-cup instead? Your small breast sex doll will be right up? Or maybe you want a long-haired doll? A curly-haired doll? Just let us know!
You can contact us via email if you have a picture or video of who you want your doll to look like. We will maintain discretion and will not sell your doll to anyone other than you.
You can even add a penis attached to the order, how cool is that?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 163cm |
| Breast | 95cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 95cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 38KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.