apibūdinimas
Apie ją
Ši 155 cm lėlė yra varno plauko gražuolė – seksualiausia, smulkutė meilės lėlė rinkoje, gražiu veidu ir švelniomis, tikroviškomis lūpomis. Ši gražuolė, turinti nuimamą sekso lėlės liemenį ir siauromis skylutėmis, priskiriama prie karštos sekso lėlės, todėl ją lengva judėti ir dulkintis. Jos burna, išangė ir makštis yra putlios ir rožinės spalvos, atitinkančios spenelius, kuriuos galima pamatyti per juodą negligee.
Jos tikroviškas lėlės kūnas sekso metu ją dar labiau priartina prie tikrojo daikto, o tvirtas užpakalis lengvai paima viską, ką jai turite. Ši nekaltai atrodanti mišrūnė yra lanksti ir gali būti jūsų lėlė pornografija, tačiau ji per daug nori judėti taip, kaip norėtumėte.
Švelnių bruožų jos pūlingas atrodo kaip tiesiog iš lėlės pornografijos fantazijos, ir atrodo, kad ji norėtų, kad tu dominuoji. Tikra panaši lėlė, dėl savo šuns antkaklio ir iki šlaunų siekiančių kojinių, ji pasiruošusi būti pliaukštele lovoje.
Ar fantazuojate apie šiurkštų sunkų seksą? Ši silikoninė sekso lėlė jaučiasi kaip oda ir yra daugiau nei paruošta tarnauti.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 155 cm |
| Krūtinė | 73 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 77 cm |
| Kojos ilgis | 81 cm |
| Pėdos ilgis | 18 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
| Grynas svoris | 29 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.