apibūdinimas
Apie ją
Ar kada nors turėjai nemokamą lėlę? Parduodame daug gyvų lėlių, atitinkančių šią kategoriją. Ir šios siautėjusios lėlės yra tokios geros; vargu ar pavyks išlaikyti paslaptyje slaptas meilės lėles. Tokios šviesiaakės lėlės kaip ji yra vienos žaviausių meilės lėlių. Tikriausiai tai susiję su jos veidu. Ji turi tamsias, šviesias akis, išpūtusias amerikietiškos lėlės lūpas ir meistriškai atliktą makiažą – visa tai puikiai ovalo formos.
Coco yra viena iš „MiisooDoll“ parduodamų gyvų lėlių ir ji skrenda iš lentynų kaip karšti pyragaičiai. Ir tai ne tik dėl jos veido. Ji turi gražią dvigubą D krūtinę, lygią porcelianinę odą ir prabangiausią lėlės pūlingą. Jis buvo pagamintas atkreipiant dėmesį į detales ir yra rožinės spalvos su patraukliausiomis lytinėmis lūpomis. Kai pamatysite šią sekso lėlę nuogą, nebegalėsite grįžti atgal.
Ji yra laisva lėlė, todėl jai nekyla problemų, kai ją naudojate bet kada, bet kur ir kaip jums reikia. Galite surengti sekso lėlių būrį ar net surengti orgiją. Visos trys jos angos skirtos jums, ir jums tikrai patiks naudoti Coco.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 157 cm |
| Biustas | 67 cm |
| Juosmuo | 48 cm |
| Klubas | 77 cm |
| Grynas svoris | 29 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
Lėlių galerija









































































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.