apibūdinimas
Apie ją
Ką manote apie Jenny the dollar tree veido masažuoklį? Ji taip tiksliai dovanoja gražias švelnias lėles, masažuojančias ant lovos. Šios gražios pagal užsakymą pagamintos lėlės yra su ilgais gražiais plaukais ir nuostabiu kūno sudėjimu; ši tikra lėlė dulkina nuostabi kiekvienam vyrui, ieškančiam nuotykių miegamajame. Ji specialiai sukurta vyrams, kurių seksualinis potraukis itin didelis, todėl ji ir vadinama sekso lėlių viešnamiu. Jenny yra su neįprasta pakuotė, kuri gniaužia kvapą ir tirpsta burnoje.
Jos užpakalis yra minkštiausias kada nors rastas organas. Ar žinote, kad jūsų sekso lėlė gali būti suasmeninta taip, kaip jos trokštate? Galite atlikti bombų lėlių drabužių apžvalgą, kad jos stilius būtų tobulas. Norėdami su ja patirti pageidaujamą ir patenkinamą malonumą, taip pat galbūt norėsite pridėti papildomo tepalo, kad gautumėte geresnę patirtį. Tikra lėlė nuas yra pakankamai tvirta bet kokiam sekso stiliui ar pozicijai, kurią norėtumėte ištirti; Štai kodėl jums nereikia jaudintis, kad jūsų nuogos lėlės sugadins dėl jūsų beprotiško lytinio potraukio, nes ji buvo tam sukurta.
Jenny, Azijos lėlės apranga karšta mergaitė, išvems, o jos kūno dalis niekada negali būti standi; jūsų karališkoji sekso lėlė buvo sutvarkyta taip, kad jums geriau tarnautų, nesvarbu, ar tai būtų vonios kambarys, virtuvė ar miegamasis; ji super karšta.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 165 cm |
| Krūtinė | 77 cm |
| Juosmuo | 56 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 35 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 19 cm |
| Grynas svoris | 36 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.