apibūdinimas
Apie ją
Mėgstate vyrus, bet niekad nerandate tokio tipo, kokio norite?
Do you like Asian men? We have the Naked Asian doll you need right here.
Toli nuo seksualių meilės lėlių pasaulio, ši silikoninė sekso lėlė yra geriausia rytietiško sekso lėlių pasaulyje IR vyrų sekso lėlių pasaulyje. Jis yra gražus ir raumeningas, taip pat žino, kaip dirbti su savo kūnu. Matyti:
Korėjietiška meilės lėlė turi įprastus azijietiškus bruožus, monolidines, giliausias akis, mažas lūpas ir sekso lėlės liemenį, kuris siųstų kibirkštis pačioms stoiškiausioms moterims. Ši aukšta sekso lėlė turi mažas tonizuotas rankas, pilvo raumenis, kurie atrodo tarsi uždažyti, ir pakankamai tvirtas šlaunis, kad galėtų tave nešti ir išdulkinti iki užmaršties. Seksualioji lėlė yra analinio sekso lėlė su įmontuotais šildančiomis savybėmis, todėl jums tereikia vandens pagrindo tepalo, o jūsų gabalėlis yra paruoštas ir jūsų paslaugoms.
Ir nesijaudinkite, jis taip pat gana lankstus dėl savo TPE medžiagos ir aukščiausios klasės metalinio karkaso, su kuriuo jis buvo sumontuotas.
Jums niekada nereikės jaudintis dėl to, kad šis apgaudinėjimas, užsikrėtimas lytiškai plintančia liga ar pokalbis su kuo nors kitu. Argi tai netinka pokyčiams?
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 152 cm |
| Krūtinė | 84 cm |
| Juosmuo | 61 cm |
| Klubas | 99 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Kojos ilgis | 76 cm |
| Rankos ilgis | 56 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Grynas svoris | 42 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija














Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.