apibūdinimas
Apie ją
„Japan Wood“ sekso lėlės yra puikios sekso lėlės, jei mes taip sakome. Pavyzdžiui, sekso lėlė Kimber. Realistiška sekso lėlė „Amazon“ turi gražiausią, labiausiai suspaudžiamą užpakaliuką, kokį kada nors teko matyti ant meilės lėlės. Savo rytietiškų bruožų sekso lėlė Lin Chi Ling yra sekso lėlė, kurią galite padovanoti savo veidui. Moterys dulkinasi naujomis sekso lėlių šakutėmis kaip ji, o vyrai, tokie kaip tikrasis sekso lėlių dulkėtas Ronas Džeremis, taip pat gerai leidžia laiką su ja. Niekada nesijaudinsite, kiek kainuoja sekso lėlė, jei visi jūsų susitikimai suteikė jums tokį malonumą kaip šis. Ji gali būti naudojama kaip sekso lėlių pornografija, ir jūs netgi galite sugalvoti daugiau būdų. Ji taip pat yra sekso lėlė su šildoma pūlinga, todėl malonumo taškas niekada nėra pažeistas.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 164 cm |
| Krūtinė | 90 cm |
| Juosmuo | 62 cm |
| Klubas | 105 cm |
| Pečius | 39 cm |
| Kojos ilgis | 82 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Grynas svoris | 43 kg |
| Makšties gylis | 22 cm |
| Analinis gylis | 18 cm |
Lėlių galerija


























































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.