apibūdinimas
Apie ją
Tikros japoniškos sekso lėlės mergaitės yra sukurtos su nuobodu, patraukliu kūnu, kuris jus užburia. Iš pirmo žvilgsnio į tikrovišką lėlę sekso lėlė užplūsta seksualinio suvokimo banga. Seniai slėptos seksualinės fantazijos išsipildys po sekso su lėle Kendra wm.
Nėra jokių skundų, jei vaikinas sunkiai dulkina sekso lėlę, nes šios sekso lėlės sukurtos jums. Sekso lėlių dėžutėje yra sekso lėlių aksesuarai ir apranga, kad seksas būtų linksmas. Sekso lėlė 100xm suteikia jums pasitenkinimą teikiantį seksualinį gyvenimą, kai turite sveiką seksualinį apetitą.
Žmonos seksas su moteriška sekso lėle užtikrina, kad bus atsižvelgta į jūsų poreikius. Nereikia galvoti apie tai, kaip įtikti kitam, o su savo sekso lėlėmis galite tapti savanaudiški. Sekso lėlės pornografijos vaizdo įrašuose rodomos skirtingos sekso lėlės ir įspėjamieji kulminacijos požymiai.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 165 cm |
| Krūtinė | 84 cm |
| Juosmuo | 59 cm |
| Klubas | 87 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Pėdos ilgis | 21 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
Lėlių galerija











Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.