apibūdinimas
Apie ją
Keistas, keistas, nešvarus laukinis seksas iš šio pasaulio ir nepatenka į jūsų vaizduotę, be jokių ryžių. Tikras vyras gali gauti visa tai ir dar daugiau su šia nepaprastai patrauklia sekso lėlė, kurioje yra daugiau nei tik pora krūtų, graži makštis ir gražus užpakalis. Ji yra unikali ir miela, ji yra transseksualė ir tinka kai kurioms seksualioms idėjoms. Taigi, tokios mielos išvaizdos damos nereikėtų ignoruoti, ją reikia kuo greičiau sučiupti, nes ji ne tik unikali, bet ir keistuolis lovoje. Aš turiu galvoje, ar kas nors gali įveikti tą seksualų neklaužadą jos veido žvilgsnį, kuris verčia jus padaryti patį nešvariausią dalyką ir pamatyti, ar ji sužavėta? Vis dėlto ji liks sužavėta – tereikia ją nusipirkti, ir tu parodysi jai visus dalykus/malonumus, kuriuos gali pasiūlyti tavo penis...
Tai puiki sekso lėlė su nuolaida, tai reiškia, kad ji parduodama už puikią kainą. Gana prieinama kaina. Šią 158 cm ūgio nuogą gyvą lėlę galima lengvai supainioti su tikru žmogumi. Ji taip pat gali daryti labai tikroviškus dalykus, nes yra dejuojanti sekso lėlė. Parduodama nepakartojama meilės lėlė, su ja netgi galite gerai romantiškai praleisti laiką, nes ji yra viena iš geriausių sekso meilės lėlių. Tai vienkartinis pasiūlymas, jūs neturėtumėte atsisakyti šios transseksualios meilės lėlės. Didžiulė lėlė su papais yra tokia įdomi, kad būtų gaila jos neišbandyti.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 159 cm A puodelis |
| Biustas | 72 cm |
| Po krūtine | 60 cm |
| Juosmuo | 54 cm |
| Klubai | 92 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 37 kg |
Lėlių galerija

























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.