apibūdinimas
Apie ją
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Kūno dydis | 170cm D puodelis |
| Grynas svoris | 37 kg |
| Pilna krūtinė | 84 cm |
| Po krūtine | 64 cm |
| Juosmuo | 53,5 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Pėdos ilgis | 21,5 cm |
| Pečius | 37 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Išangės gylis | 15 cm |
| Burnos gylis | 12 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.