apibūdinimas
Apie ją
This is a gorgeous life like bjd sex doll gif doll made to cater to your wildest sexual needs. Thanks to a seamless correlation between looks and feel. This robotic sex doll henry real doll is fully loasded owt all the features and qualiites you need in a fully functional intimate companion.
Furthermore, if you are looking to get all the best features of a premium $50000 sex doll. All without having to empty your savings in order to have enough money to afford it. Then this gorgeous ever-doll sex doll cost a fraction. Hence, with this sino doll sex doll. You can enjoy quality and realism. So, you can look forward to bringing your wildest sexual fantasies to reality.
Moreover, as a sexy gir fucks sex doll. You can feel every last lifelike detail. From the smooth, soft, supple skin. To the flesh like textures in every curve and fold. Down to the well textured, ribbed vaginal passage. This anime sex doll torso real doll was designed to closely mimic the human body. Hence, if you are looking forward to cat doll sex doll cum facial fantasy. Then this realistic male sex doll is perfect for all your needs.
Matmenys
| Grynas svoris | 27.34lbs / 12.4kg |
| Bendras svoris | 35.94lbs / 16.3kg |
| Makšties ilgis | 6,89 colio / 17,5 cm |
| Išangės ilgis | 5.31in / 13.5cm |
| Viršutinė krūtinės dalis | 30.31in / 77cm |
| Po krūtine | 21,06 colio / 53,5 cm |
| Liemens apimtis | 18.31in / 46.5cm |
| Klubų apimtis | 31.89in / 81cm |
| Kojų apimtis | 16,54 colio / 42 cm |
| Kojos ilgis | 1,18 colio / 3 cm |
Lėlių galerija



















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.