apibūdinimas
Apie ją
See the fantasies come to life with our sensual poseable skeleton sex doll- Ronald Mcdonald version. Made from premium material, this life-like and softly-sculptured sex doll is created to totally satisfy all your needs.
You have control of the sexually stimulating positioning of this 5’6 tall announce woman due to the well constructed metal framework. Do not underestimate its looks though, for this wicked creature is packed with as many functions to provoke the five senses as possible and it even has tight holes for the complete satisfaction of the main sense.
All in all, the Ronald McDonald sex doll is capable of delivering as much fun as you want whether you are to role play as McDonald or to fulfill your dirty fantasies. Savor in the beauty of the different designs that are every curve and structure on this piece of art. The dream of reaching success this is your today opportunity to make your dreams come through.
Matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 170 cm |
| Krūtinė | 87 cm |
| Po krūtine | 71 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 105 cm |
| Rankos ilgis | 52 cm |
| Pečių plotis | 40 cm |
| Blauzdos linija | 32 cm |
| Šlaunų linija | 59 cm |
| Kojos ilgis | 87 cm |
| Pėdų dydis | 25 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 46 kg |
Lėlių galerija























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.