Descrizione
Di lei
This is a doll love bjd real doll made to conform to the highest levels of quality. Thanks to a combination of the best medical grade silicone materials. This israeli sex doll has the durability to take your wildest sexual activities without damage.
Furthermore, this sex doll xxl real doll is very functional. With body parts that look so real and feel just like the real thing. You also enjoy functionality. This means that this vibrating womens sex doll dick doll is well equiped to have you in the throes of ecstasy. Hence, with this very pregnant sex doll. You get to recreate your favorite sex doll (2016) sex scenes.
Moreover, this sex doll kokos review doll combines every aspect of sex doll stimulation seamlessly. From the looks, to the feel to the functionality, this deep vagina sex doll has all you need. Hence, this AI robotic sex doll guarantees your complete sexual satisfaction
Dimensioni
| Materiale | TPE |
| Altezza | 168 centimetri |
| Torace | 90 cm |
| Sotto Busto | 66.6cm |
| Vita | 52 cm |
| Anca | 81 cm |
| Spalla | 37 cm |
| Lunghezza del braccio | 60 centimetri |
| Palma | 17 centimetri |
| Lunghezza della gamba | 103 cm |
| Piede | 21 cm |
| Bocca | 13 centimetri |
| Vagina | 17 centimetri |
| Ano | 17 centimetri |
| Peso | 38kg |
Galleria delle bambole











Recensioni
Ancora non ci sono recensioni.