Leírás
Róla
Egy laza, laza ízületű szexbabát keresel. Olyan, amelyik feltételezheti? Ez a cinege cumshot valódi baba olyan rugalmassággal és szilárd felépítéssel rendelkezik, amit keres. Ez a jól részletezett boszorkányszexbaba-dizájnnak köszönhető. Egy olyan, amilyen 1/8 méretű férfi szexbaba soha nem tudna felérni.
Ezenkívül ez a karada ni kiite szexbaba nagyszerű választás, ha a teljesen magával ragadó szexet szeretné élvezni. Ezért ez az ideális harmóniababa minden szexuális igényének kielégítésére. Ennek a rózsaszín hajú szexbabának köszönhetően. Biztos lehet benne, hogy minden pillanatban felfedezheti legvadabb szexuális fantáziáját ezzel a zoastria szexbabával. Ígérek, hogy teljesen én,,erős leszek. Ezért ezzel a szexbabával a faszbabával. Biztos lehet benne, hogy a teljes szexuális elégedettség csak néhány kattintásnyira van. Még a szexbaba származása miatt sem kell aggódnia. Megnyugodhat, hogy az egyik legjobb emberi szexbaba-szállítót fogja kapni az interneten.
Méretek
| Magasság | 16,14 hüvelyk/41 cm |
| Mellkas mérete | 24,02 hüvelyk/61 cm |
| Csípőméret | 30,51 hüvelyk/77,5 cm |
| Derékbőség | 42 cm/16,54 hüvelyk |
| Láb hossz | 20 cm |
| Nettó tömeg | 7,5 kg |
| Hüvelyi | 14 cm/5,5 hüvelyk |
| Végbélnyílás | 13,26 cm/5,22 hüvelyk |
Baba Galéria




























Vélemények
Még nincsenek értékelések.