Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 148 cm |
| Mellbőség | 74 cm |
| Derék | 52 cm |
| Csípő | 80 cm |
| Kar szélessége | 42 cm |
| Vállszélesség | 32 cm |
| Láb hossz | 76 cm |
| Lábhossz | 19 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 14 cm |
| Nettó tömeg | 28,8 kg |
Baba Galéria





























Vélemények
Még nincsenek értékelések.