Leírás
Róla
Egészséges, hosszú hajával, kerek arcával és szögletes állkapcsával ez a szexi szexbaba gyönyörű, minden tekintetben lenyűgöző. Ha beviszi ezt az igazi élethű szexbabát a hálószobába, soha nem fog csalódni. Átható szeme olyan érzést kelt, mintha te vagy az egyetlen személy, aki számít a világában, édességet adva a vágyott intimitáshoz. Ezt az igazi babát Parisnak hívják, és természetesen, akárcsak Párizs városa, ez az aranyos baba is gyönyörű.
Néhány ember számára nem elég, ha szexbabát szereznek szexuális tevékenységhez; kell hozzá egy társbaba is, amelyikkel csak ülhetnek, és öröm lenne ránézni. Paris erre a legjobb szexbaba. Ez a valósághű szexbaba kiváló hálószobás képességekkel és gyönyörű megjelenéssel rendelkezik. Ennek az aranyos babának a megszerzése kettő az egyben szolgáltatást jelent. Mi több, ez egy olcsó szexbaba és teljesen megfizethető. Nem kell tönkretenned a bankszámládat, mielőtt ez az igazi baba a tiéd lesz.
Szívből figyelmeztetem, hogy szerezze be ezt a szerelmi babát, és éljen át másfajta szexet, elégedettséget és örömöt. Fogd meg a szerelmes babádat most.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 168 cm |
| Mell | 90 cm |
| Derék | 53 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Láb hossz | 82 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.