Leírás
Róla
A szexbaba, Kopen többet kínál a szexnél. Egy szerelmes babában egy bizalmast, szexuális partnert és egy ölelkező barátot kapsz. Rendben van látni egy szexbabát, aki marihuánát szív, mert a testére nem lesz hatással. A szexbabává hipnotizált lány önzetlen és alárendeli magát a szexuális szükségleteidnek.
Az életnagyságú szexbabáról szóló idézetek arra szolgálnak, hogy felhívják a figyelmet egy nagy szexbaba birtoklása előnyeire. Ha online keresek szexbabát, amit megengedhetek magamnak, akkor megjelenik a megfizethető nagyi szexbaba.
Amikor a reddit lány szexbabán lovagol, különbség van abban, hogyan éli meg a szexuális csúcspontját. Az új, 2018-as szexbabával a szexet élvezni kell, nem pedig rettegni vagy kényszeríteni. A nagy szexbabával minden szex után takarítani kell.
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 170 cm |
| Felső mell | 101 cm |
| Mell alatt | 59 cm |
| Derék | 56 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Láb | 87 cm |
| Láb | 21 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Nettó tömeg | 44 kg |
Baba Galéria

























Vélemények
Még nincsenek értékelések.