Leírás
Róla
Get ready for the most comprehensive guide to your precious sex doll. As a prominent adult toy discernment with over several years of experience , I know the value of the toy and must acknowledge the need to keep it clean and hygienic.
Firstly, you should rinse your love doll with warm water and soft soap to wash its skin area because skin area of love doll should be clean after each use. Do not use strong chemicals when washing the outfit or rub it roughly as the fabric is very sensitive on her. Afterwards, ensure that she is completely dried before you put her away in a cool and dry place.
The next important tip that a man should not ignore is the quality of the sex doll that he is going to use. Our professional baby dolls are range starts from $ 1000 USD, but let me assure you that these babies are worth it with their natural look and touch.
If you care for your doll and follow all of the recommendations stated here, you will be able to maintain the doll’s serviceability and her look like it is brand new. Believe in us as we stride forward in producing more benchmarks for great sexual satisfaction items.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 163 cm |
| Felső mell | 85 cm |
| Mell alatt | 61 cm |
| Derék | 55 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Láb | 80 cm |
| Láb | 19 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
Baba Galéria

























Vélemények
Még nincsenek értékelések.