Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 168 cm |
| Breast Line | 67 cm |
| Derékvonal | 53 cm |
| Hip Line | 73 cm |
| Vállszélesség | 32 cm |
| Kar hosszúság | 58 cm |
| Láb hossz | 109 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Comb vonal | 44 cm |
| Borjú vonal | 27 cm |
| Nettó tömeg | 28,5 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.