Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Testméret | 165 cm-es D-pohár |
| Nettó tömeg | 34 kg |
| Teljes mell | 78 cm |
| Mell alatt | 57 cm |
| Derék | 53 cm |
| Csípő | 77 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Váll | 33 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
Baba Galéria





















Vélemények
Még nincsenek értékelések.