Leírás
Róla
Azért érkeztünk, hogy bővítsük az anime mánia múzeumát. Itt van a Férfi Anime Szexbaba sorozatunk, amely tátva hagyja majd a szádat. Atishi, Ronaldo vagy Sajikumi – legyen az bármelyik kedvenc karaktered – vidd el őket a világba, mint még soha. Ezeket a babákat rendkívüli tisztasággal és nagy pontossággal tervezték. Nagyon kielégítő érzetet keltenek, mivel a legjobb babákban található minőségi szilikon anyagokból készültek. Nem csoda, hogy ezek az élethű modellek nagyszerű benyomást keltenek.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 157 cm |
| Mellméret | H |
| Teljes mell | 88 cm |
| Derék | 56 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Láb | 21 cm |
| Orális mélység | 15 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.