Leírás
Róla
Ez egy rendkívül valósághű rajzfilm, ben 10 szexbaba, amely a legjobb szexuális stimulációt nyújtja. A legvalósághűbb, kiváló minőségű babasex képekből. Ez a tpe sex doll reviews babának nagyon valósághű megjelenése van. Így ez az arika szexbaba igazán figyelemre méltó szexuális társsá válik.
Ezenkívül ez a jázmin igazi szexbaba egy nagyszerű latex női szexbaba. Olyan, aminek szilárd felépítése és tartóssága hosszú ideig kitart. Így már alig várod, hogy számtalan intenzív szerelmi alkalmat élvezhess. Így ez a vivalavee szexbaba valóban csodálatos szexuális társsá válik.
Moorever, mint egy prémium kibaszott mell szexbaba. Ez a szdone szexbaba a legmélyebb és legvalósághűbb stimulációt ígéri, miután megkapta a szexbabát az Egyesült Arab Emírségekben. Elkezdheti felfedezni a szexuális stimuláció legmélyebb formáit. Ez azt jelenti, hogy valóban kielégítő szexuális élményben lesz része.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Nettó tömeg | 45 kg |
| Mellbőség | 84 cm |
| Derék | 63 cm |
| Csípő | 93 cm |
| Szájmélység | 12 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Hímvessző | 18 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.