Opis
O njoj
Predstavljamo Kylie – naprednu seks lutku koja je dizajnirana kao najautentičniji model seks lutke brenda. Bezbroj detalja je uzeto u dizajn ove realno realistične lutke, koja je opremljena najnovijom AI tehnologijom dostupnom na tržištu u pogledu iskustva ljudskog dodira.
No, ono po čemu smo jedinstveni je to što vjerujemo da svaki klijent treba dobiti kvalitetan proizvod po realnoj cijeni. Ogromna kategorija seks lutaka koju nudimo dostupna je po različitim cijenama, što će omogućiti svakoj osobi da pronađe društvo odabrane lutke po razumnoj cijeni.
Gdje naša koža, izbor i boje variraju od najboljih na svijetu do diskretne isporuke i istinske brige za svakog klijenta. Unaprijedite svoje intimne odnose nabavom pristupačne Kylie AI Sex Doll.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 175 cm |
| Poprsje | 100 cm |
| Ispod poprsja | 63 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 97 cm |
| Ruka | 65 cm |
| Dlan | 16 cm |
| Rame | 35 cm |
| Noga | 88 cm |
| Stopala | 21 cm |
| Neto težina | 53 kg |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.