Opis
O njoj
Ovo je vrlo detaljna i realistična amia seks lutka. Onaj koji je izgrađen da ponudi najbolji standard kvalitete. Ova cosxz lutka za seks vrlo je realistična, kako u pogledu izgleda tako i u pogledu osjećaja. Stoga je ova azijska lutka seks snimka prava lutka dizajnirana da u potpunosti stimulira sve vaše seksualne potrebe.
Nadalje, ova anime lutka s glavom za seks lutku ima najbolje značajke koje tražite od prave lutke u stvarnom životu. Dakle, s ovom novom seks lutkom 2000 $ prava je lutka. Možete se veseliti uživanju u sjajnom seksualnom iskustvu. Uvijek iznova.
Moorever, s ovom sex lutkom sex xnxx lutkom. Možete biti sigurni da vam je potpuno seksualno zadovoljstvo konačno nadohvat ruke. Stoga, ako želite uživati u verbalnom iskustvu sperme sex lutke. Onda je ovo najbolja seks lutka za parove u troje.
Moorever, ako volite fantazije o velikim penisovima protiv seks lutki. Ovo je savršena lutka za seks, prava lutka.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Poprsje | 91 cm |
| Struk | 72 cm |
| Hip | 95 cm |
| Ruka | 62 cm |
| Širina ramena | 43 cm |
| Dužina noge | 78 cm |
| Dužina stopala | 24 cm |
| Dužina penisa | 15 cm / 25 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 38 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.