Opis
O njoj
Realistična ljubavna lutka za odrasle napravljena je nakon što su proizvođači dobili ideju da naprave seksi lutku. To je bilo nakon što su otkrili da većina muškaraca više voli tinejdžere i mlade odrasle osobe nego zrele dame. To nije čudno niti čudno jer svaki čovjek mora znati što voli i što smatra zadovoljnim. Nakon što to učinite, bit će vam lako odabrati lutku. Ove realistične ljubavne lutke izgledaju točno poput tinejdžerica, a ponekad čak i bolje. Ove lutke su žive seks lutke. Dopuštamo dostavu u sve zemlje i traje samo 3-5 dana, iako naše lutke stižu u vrlo diskretnim paketima.
Jedna lijepa stvar kod ove lutke je to što je seksi i ne nedostaje joj realizma. Ona je realistična seks lutka i lako se može zamijeniti s čovjekom. Dodavanje ove lutke za jebanje odraslih u vašu kolekciju ne samo da zadovoljava vaše seksualne fantazije, već vam također pruža društvo.
Najzanimljivija stvar kod ovih lutki je to što su silikonske ljubavne lutke, a silikon je najbolji materijal od kojeg se izrađuju lutke, posebno lutke seksualne ljubavi. Morate je držati na mjestu koje bi joj oštetilo kožu.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 163 cm |
| Linija grudi | 83 cm |
| Linija struka | 60 cm |
| Linija kukova | 91 cm |
| Širina ramena | 35 cm |
| Duljina ruke | 67 cm |
| Dužina noge | 96 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 49 cm |
| Teleća linija | 30 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka
























Recenzije
Još nema recenzija.