Opis
O njoj
Suzdržavanje seksualnog poriva može biti opasno. Otkrivanje seks lutke Mulan koja je uvijek dostupna za jebanje postavlja tempo za oslobađanje seksualne napetosti. Personalizirana lutka za seks s licem moguća je prema podacima poslanim prilikom kupnje s web-mjesta za seks lutke u SAD-u. Seks igračka lutka za muškarce sadrži intimni dio koji muškarce uzbuđuje.
Život kao lutka za seks Sunčana koža brzo postaje popularna boja kože. Seksi lutka za seks Diane utjelovljuje meke, lepršave grudi koje su sočne za sisanje. Lutka za seks Janine dragonness prilagođena vašem ukusu savršena je kombinacija za ljubavno stvaranje.
Lutka za seks, debelo dupe, poskakuje od energije seksa. Kako biste besplatno gledali lutku za seks online, možete preuzeti mnoge dostupne xxx videozapise. S tpe torzo seks lutkom, ne morate se suzdržavati u načinu na koji se nosite sa seksom. Seks lutka u gaćicama je slika čovjeka sa stvarnim očima, kožom i kosom.
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 160 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Puno poprsje | 85 cm |
| Ispod poprsja | 67 cm |
| Kupa | D |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 90 cm |
| Oralno | Neobavezno |
| Vagina | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Rame | 37 cm |
| Ruka | 67 cm |
| Noga | 77 cm |
| Noga | 22,5 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.