Opis
O njoj
Želite li istražiti potpuno realističnu seks lutku za šemale? Onaj koji je dizajniran da ponudi najbolje seksualno iskustvo? Tada je vaša submisivna lutka sa seks trakom savršena za vaše potrebe. Stoga ova seks lutka h cup margie ima sve najbolje karakteristike vrhunskih lutaka za seks pornografiju. To znači da ova seks lutka Athena ima sve značajke koje su vam potrebne za uživanje u maksimalnom intenzitetu i potpunom seksualnom susretu. Štoviše, ova lutka sa seks video lutkom nije trajala. To znači da možete uživati u bezbrojnim maženjima seks lutke dok imate seks lutku koja u potpunosti zadovoljava sve vaše seksualne potrebe.
Nadalje, ova mršava tinejdžerska seks lutka osma izvrstan je dodatak vašoj postojećoj ili novoj kolekciji seksualnih igračaka. Čak i ako želite, par se seksa s fantazijom lutke za seks. Stoga je život poput prave lutke odličan izbor za ostvarenje vaših fantazija.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Poprsje | 91 cm |
| Struk | 72 cm |
| Hip | 95 cm |
| Ruka | 62 cm |
| Širina ramena | 43 cm |
| Dužina noge | 78 cm |
| Dužina stopala | 24 cm |
| Dužina penisa | 15 cm / 25 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 38 kg |
Galerija lutaka









Recenzije
Još nema recenzija.