Opis
O njoj
Pogledajte naš novi dodatak kolekciji lutaka za seks: ovo je smiješni crni tip i većina vas će se složiti sa mnom da je on stvarni seksualni surogat. Ima čvrste i dobre performanse kao i druge seksualne usluge. Dobiva se od kvalitetnog materijala koji je blizu ljudske kože; dodir će biti poput onog zbog kojeg osjećate nedostatak daha. Njegov cilj je usrećiti ljude; to je iskreno njegov pravi talent! Njegova duhovita osobnost ukodirana je u svakom razgovoru i ne mogu ni objasniti koliko je njegov humor izrazit: s njim ćete umrijeti od smijeha, a istovremeno uživati u životu. Štoviše, kada želite, s ovom kompaktnom nosilicom drugi ljudi možda neće ni obratiti pozornost na nju. Heheya, da ti pokažem ubojicu; on je osobno programiran da bude najsmješnija mobilna lutka za seks, pa da, to je činjenica da zbog načina na koji ova mala lutka zbija šale, neka iskustva postaju nevjerojatna. Konačno, spletom događaja, igračku mogu koristiti dvoje, što je čini još poželjnijom za korištenje.
Pogledajte crnog dječaka koji se želi zabaviti s najsmješnijom i vjerojatno najprijenosnijom mobilnom seks lutkom svih vremena. Zadovoljstvo vam je zajamčeno!
Dimenzije
| Materijal | TPE glava + TPE tijelo |
| Visina | 157 cm B-šalica |
| Rame | 31 cm |
| Gornji dio dojke | 67 cm |
| Donja dojka | 53 cm |
| Struk | 49 cm |
| Hip | 76 cm |
| Opseg bedara | 41,5 cm |
| Opseg teleta | 27 cm |
| Duljina noge | 88 cm |
| Duljina stopala | 21,5 cm |
| Neto težina | 27,8 kg |
| Dubina usta | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.