Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Velicina tijela | 158 cm D šalica |
| Neto težina | 33 kg |
| Puno poprsje | 80 cm |
| Ispod poprsja | 66 cm |
| Struk | 57 cm |
| Hip | 87 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 33 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka































Recenzije
Još nema recenzija.