Opis
O njoj
This is a real sex doll anime real doll that was built to cater to your sexual needs. This venus sex doll is a great addition to any sex toy
collection. Thanks to a very realistic look and fully lifelike texture. Hence, as dad fucks sex doll. This saigon doll sex big black ass sex doll promises a fully immersive feel. Hence, as real sex girls fuck doll. You can feel soft, supple skin, fleshy curves and a solid frame that provides sturdy support.
Moreover, this sexdoll huge tits real doll has all the best features of a 3d venus sex doll. So, you can enjoy full range of sexual stimulation. From the looks to the feel to the reassurance of durability. This means that you can unleash your wildest sexual fantasies. Thus, making this sex doll buthole, guy fucking best sex doll real doll a real good sexual companion.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Poprsje | 84 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 93 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Galerija lutaka























Recenzije
Još nema recenzija.