Opis
O njoj
Madelle je jedna od naših silikonskih seks lutaka sa svim najnovijim i najboljim značajkama anime seks lutaka u prirodnoj veličini u kojima ćete sigurno uživati. To je zato što ova sitna seks lutka ima sve što je potrebno da bude vaš omiljeni pratilac u spavaćoj sobi zahvaljujući svojim realističnim izgledom i teksturama.
Štoviše, Madelle ima veću kvalitetu od one koju biste pronašli u većini anime seks lutaka u prirodnoj veličini. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji, ova sintetička lutka u prirodnoj veličini natječe se s najboljim sintetičkim lutkama u prirodnoj veličini. Stoga će, poput većine seks barbi lutaka, Madelle uzdrmati vaš svijet.
Najskuplje marke lutaka usredotočuju se na izgled i dojam svojih sintetičkih anime seks lutaka u prirodnoj veličini kako bi vam ponudile najbolje moguće iskustvo dok koristite seks lutku za zadovoljenje svojih seksualnih potreba. Zbog visoke razine detalja koju Madelle ima, nedvojbeno ćete uživati u svakom trenutku provedenom s njom.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 164 cm |
| Grudi | 81 cm |
| Ispod grudi | 60 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Duljina ruke | 57 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedara | 56 cm |
| Dužina noge | 75 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 42 kg |
Galerija lutaka













Recenzije
Još nema recenzija.