Opis
O njoj
Želite li uživati u svim najboljim aspektima korištenja lutke za seks? Zahvaljujući funkcionalnosti modernog pušenja – ljubavne seks lutke. Ovo je jedna od najboljih vilenjačkih seks lutaka.
Štoviše, ova prekrasna silovana seks lutka? Dizajniran korištenjem najbolje tehnologije seks lutaka. Kao i sve najbolje lutke za rakiju. Ova stvarna lutka za seks opremljena je amazonskim dodacima za noge lutke za seks.
Nadalje, ova porno lutka za seks od 160 cm vrlo je izdržljiva. To znači da je ova seks lutka dangelo jackson dizajnirana za dugotrajnu upotrebu. Stoga biste sigurno imali puno koristi od ove stvarne lutke.
Također, ako se pitate jesu li torzo lutke za seks ilegalni? Trebate samo vidjeti videozapise lutaka koje izgledaju kao stvarne da biste znali koliko su raširene. Također, možete provjeriti svoje lokalne zakone kako biste bili sigurni.
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 160 cm |
| Poprsje | 80 cm |
| Ispod poprsja | 61 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 80 cm |
| Rame | 34 cm |
| Duljina ruke | 48 cm |
| Dlan | 17 cm |
| Dužina noge | 93 cm |
| Noga | 20 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Težina | 36 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.