Opis
O njoj
Mislim da kada je riječ o seks lutkama, možete pronaći više ženskih nego muških seks lutaka. To je zato što je mali broj muškaraca kojima je teško dobiti partnericu kakvu žele.
Slušajući priče nekih muškaraca došao sam do zaključka da su ženske seks lutke jedna od najmudrijih i najinovativnijih ideja na kojima se ikada radilo. Proizvodnja ovih lutaka izmamila je puno osmijeha na lica ljudi.
Ove slatke japanske lutke napravljene su da izgledaju baš kao prave Japanke, a uz to imaju i najsavršenija tijela.
Kada se muškarci žale da nisu pronašli ženu svojih snova, savjetuje se da pronađu lutku svojih snova.
Ljubavna seks lutka najbolja je i za oženjene i za samce. To su gole žive lutke koje dobro izgledaju gole i s odjećom. Ove lutke smeđe kose imaju mala lica i mogu ih koristiti oba spola. Nemojte se iznenaditi ako čujete ženu kako jaše seks lutke jer seks lutke nisu ograničene na jedan spol.
Ova smeđokosa lutka ujedno je i lutka za ljubljenje, a vi ćete doživjeti veliko zadovoljstvo kada je budete imali u svom društvu.
Jeste li znali da postoje domaće lutke za seks? Ove su lutke napravljene da izgledaju točno kao većina kućanica, a još su seksipilnijeg izgleda.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 163 cm |
| Linija grudi | 83 cm |
| Linija struka | 60 cm |
| Linija kukova | 91 cm |
| Širina ramena | 35 cm |
| Duljina ruke | 67 cm |
| Dužina noge | 96 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 49 cm |
| Teleća linija | 30 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka





























































































Recenzije
Još nema recenzija.