Opis
O njoj
Tražite mušku lutku za seks koja je mišićava do savršenstva? Upoznajte Willa, našu mišićavu seks lutku mjeseca.
Ova vrhunska lutka jedna je od seks lutaka pornografskih zvijezda, tako da se uopće ne morate brinuti da je on neiskusan, jer ova seks lutka u prirodnoj veličini zna svoj put oko tijela.
Lutka kovrčave kose ima vrlo blijedu kožu i isklesanu čeljust koja zadržava njegove gotovo anđeoske crte lica. Njegova tamna kosa prekrasan je kontrast njegovim svijetloplavim očima, a koža mu je vrlo dobro oblikovana, od teksture do pora.
Mišićava lutka ima vrlo zategnute i oblikovane mišiće, bicepse i tricepse koji mu pomažu nositi čak i najteže korisnike lutki za seks. Njegova bedra također ne razočaraju, a može se reći da zgodni frajer ne propušta dan nogu u teretani. Samo ih pogledajte kako se savijaju dok ih koristite!
Will je najbolja realistična seks lutka jer, uza sve te značajke, ima vrlo velik i istaknut opseg. Možete odlučiti o veličini kurice i o tome koliko je vaš komad dlakav, ali što god odabrali, znajte da će ovaj snažan, seksi komad muškarca stajati čvrsto i uvijek spreman za pokret.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 150 cm |
| Grudi | 75 cm |
| Struk | 54 cm |
| Hip | 77 cm |
| Rame | 32 cm |
| Dužina noge | 89 cm |
| Duljina ruke | 54 cm |
| Dužina stopala | 19 cm |
| Neto težina | 27 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka














Recenzije
Još nema recenzija.