Opis
O njoj
Satisfy the nat’s most delicious dreams of flirting by ordering a realistic sex doll tailored for Saudi Arabian clients. Supplanted the capacity to own the right to impose dominance over pornographic images in order to batter and to fashion an ideal comrade with the friendly dealing with our fantastically being agreeable options, which are bear to fly a state-of-the art. The dolls of our realistic silicone series are created with an excellent artist and well-experienced master technician. They are almost life-like which mean, you could almost think that what you are seeing is a real person. Therefore, when purchasing dolls in our company, the types of the body, skin and hair colors, and even facial expressions and emotions reflected in the dolls are numerous and allow for the creation of a doll according to one’s wishes.
The dolls are designed and developed with some of the most superior materials and technologies that helps to make them to be durable and even get flexible in the hands of the clients, as they help to offer the much desired perusal of closeness and joy that is incomparable. Wasting any of your precious time is something you must not do – just aim to begin accepting your sex games at a whole new level with our the hottest sex dolls!
Dimenzije
| Materijal | TPE glava + TPE tijelo |
| Visina | 158 cm H-šalica |
| Rame | 31 cm |
| Gornji dio dojke | 89 cm |
| Donja dojka | 59 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 101,5 cm |
| Opseg bedara | 54 cm |
| Opseg teleta | 32 cm |
| Duljina noge | 82 cm |
| Duljina stopala | 21,5 cm |
| Neto težina | 41 kg |
| Dubina usta | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka



























Recenzije
Još nema recenzija.