Kuvaus
Hänestä
Tykkäätkö antaa suihinottoa seksinukelle? Tämä alistuva viaton yuk seksinukke on täydellinen valinta kaikkiin seksuaalisiin tarpeisiisi. Tämä johtuu hyvin yksityiskohtaisesta suunnittelusta, joka tekee tästä eroottisesta seksinukkesta seksikkään näköisen mallin.
Lisäksi tämä video japanilainen seksinukke on tukevasti rakennettu. Täydellinen tukevilla, mutta taipuvilla liitoksilla. Tämä tarkoittaa, että tämä wendy o koopa -seksinukke voi omaksua monenlaisia seksuaalisia asentoja. Siten tarjoaa todella realistisen seksuaalisen kokemuksen.
Lisäksi seksi dex-nuken kanssa lupaa olla täysin mukaansatempaava seksuaalinen kohtaaminen. Joten, jos olet innolla naida kaunis seksi nukke porno fantasia. Tämä tosielämän sexdoll tarjoaa miehelle vittuile tranny seksinukke intensiivistä ekstaasia. Joten, jos olet nukkeseksin pienten mallien fani. Sitten tämä seksikäs tosielämän oikea nukke on täydellinen sinulle.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 167 cm |
| Rinta | 97 cm |
| Vyötärö | 60 cm |
| Hip | 95 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Jalan pituus | 88 cm |
| Käden pituus | 64 cm |
| Jalan pituus | 22 cm |
| Nettopaino | 48kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.