Kuvaus
Hänestä
Sarina Valentinan ja Sasha Greyn seksinukkejen ylelliset aktiviteetit takaavat todellakin erinomaisen kokemuksen. Näillä realistisilla ominaisuuksilla saatavilla olevat nuket ovat loputtomia haluissaan ja seksuaalisissa fantasioissaan. Sarina Valentinan kaunotar on myös vakuuttava, sillä hänellä on kaarevuus, upeat huulet ja silkkinen iho, jotka saavat hänet edustamaan kaikkia nukkeja. Teoksen vertauskuvallinen Sasha Gray -perse ei epäröi: se on tiukka muoto ja muoto ja rakenne ovat väistämättömiä.
Nämä aikuisille suunnatut uutuuslelut on valmistettu laadukkaasta silikonista, joka tuntuu mahdollisimman läheltä ihoa ja sukulaisia. Osallistu yksitellen -istuntoon, jos haluat tehdä kaiken, mitä olet koskaan halunnut tehdä, mutta ilman pelkoa tai hämmennystä. Päästä itsetyydytystila: hanki nukke, jonka kanssa voit viettää ennen kaikkea intiimiä hetkiä, ja makuuhuoneesi on yksityinen. Ashley poistaa nämä vaipat vetämällä ne pakaroidensa alta ja kiertelee ne sitten nyyhkytensä yli. Aivan kuten Sarina Valentina- ja Sasha Gray -nukkeja, myös seksinukkeja on saatavana eri versioina, mutta luettelo mahdollisista tyydytyksen tavoista on sinulle. tulee imemään kiinni kiinni. Kaikki leikkitavat voivat hyödyntää näitä upeita seksinukkeja.
Aika ei odota ketään, joten mitä sinä odotat? Kokoa seksikkäät ystäväsi ja mitä tiedät, se voi olla nopeampaa kuin olisit voinut kuvitella. Osta nyt!
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 162cm J-kuppi |
| Olkapää | 37 cm |
| Ylärinta | 96 cm |
| Alempi rinta | 66 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 114 cm |
| Reiden ympärysmitta | 64 cm |
| Calf Girth | 36 cm |
| Jalan pituus | 90 cm |
| Jalkojen pituus | 23 cm |
| Nettopaino | 49 kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.