Kuvaus
Hänestä
Tarvitsetko kuuman seksinuken? No tule tänne katsomaan! Tämä rintakuva seksinukke on niin upea pommi, ja tiedämme, että sinäkin näet sen. Blondilla seksinukella on naiselliset piirteet ja silmät, jotka näyttävät niin lähellä kyyneleitä, että se viittaa hänen päässään huonontumiseen.
Iso seksinukke on täydellinen niille, jotka pitävät laadukkaista seksinukeista, ylähyllystä, laadukkaasta ja myös hauskasta katselusta.
Tämä kauniin kasvoinen premium-seksinukke on valmistettu laadukkaimmista materiaaleista, ja se on vedenpitävä ja vähän huoltoa vaativa, joten se on ihanteellinen valinta ihmisille, jotka eivät halua siivota rievulla raskaita ponnisteluja.
Hän on realistinen seksinukke, ja hänellä on sen tekemiseen käytetyn mallin figuuri, keskikokoinen malli, jolla on kurvikas vartalo.
Hänen teräsrunkonsa auttaa näyttämään hänen pitkät jalat ja herkästi maalatut nuken piirteet. Voit vain ihmetellä, miltä hänen jalkansa näyttäisivät punaisilla korkokengillä, kiedottuina ympärillesi.
Pommi näyttää unelmalta jopa toimimattomana, mutta sängyssä? Hän ja hänen onnelliset pomppivat tissit ovat suoraan unelmasta.
Pitkät jalat, täydelliset seksinuken jalat, hakkaava vartalo? Kaikki merkit viittaavat hyvään aikaan.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 162 cm |
| Rinta | 78 cm |
| Vyötärö | 57 cm |
| Hip | 88 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Käden pituus | 55 cm |
| Jalan pituus | 22 cm |
| Nettopaino | 36kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria


















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.