Kuvaus
Hänestä
Seksinukeilla on monia käyttötarkoituksia nykymaailmassa. Toisia käytetään huvin vuoksi, kun taas toisia käytetään opiskeluun. Seksinuket auttavat myös ihmisiä, jotka ovat vakuuttuneita raiskauksesta tai muusta seksuaalisesta rikoksesta, pitämään hihnat kiinni. Kuntoutuksen jälkeen seksirikolliset voivat kesyttää käyttäytymistään seksinukkeilla.
Niitä voidaan käyttää myös kinkkisiin toimintoihin, kuten orjuuteen, dominointiin ja alistumiseen.
Täysseksi nukke on nukke, jolla ei ole raajoja, mutta sen mukana tulee mukava perse, hyvät tissit, joista käyttäjä voi nauttia. rakastan nukkeja kuin rakkausnukkeja, joilla on vain pää eikä muita raajoja. Näissä nukeissa on seksikkäitä kasvonpiirteitä. Todellinen nukke on hyvä nukke seksielämääsi hyödyntämiseen ja sen parantamiseen.
todenmukaiset rakkausnuket ja mikroseksinuket ovat seksinukkeja, joita on saatavana minikokoisina. Niissä on kaikki fyysiset ominaisuudet, mutta vain pienessä paketissa. Japanilainen seksinukke on luonteeltaan ja kokoltaan hyvä. Ne ovat erittäin kauniita, mutta niistä puuttuu vain tavat. Näissä nukeissa on pitkät hiukset ja joustava emätin.
Unelmanukkenauha on silloin, kun on kolmikko, jossa on kaksi nukkea, joilla on valtavat takat. Täällä harrastat seksiä nukkejen kanssa yhdessä. Osta täysi seksinukke, jotta saat molempien maailmojen parhaat puolet.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 168 cm |
| Rinta | 79 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Hip | 87 cm |
| Nettopaino | 39kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.