Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 153cm G-kuppi |
| Nettopaino | 44 kg |
| Täysi rintakuva | 97 cm |
| Rinnan alla | 61 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 113 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.