Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 160cm H kuppi |
| Nettopaino | 43 kg |
| Täysi rintakuva | 95 cm |
| Rinnan alla | 68 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 103 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Olkapää | 38 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria



































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.