Kuvaus
Hänestä
Esittelyssä Chyna Doll Sex, uusi, paranneltu realistinen seksinukke, joka on vedenpitävä ja tuo seksuaalikokemuksesi uudelle tasolle. Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista ja erinomaisesta työstä, tämä tuote on luonnollisen kokoinen ja jopa mallinnettu todellisen aikuisten elokuvanäyttelijän mukaan nimeltä Chyna. Grafiikka näyttää upealta todelliselta, ja jokainen ihminen on luotu varustettuna monimutkaisimmilla ominaisuuksilla.
Koska kiihtyvyysmittarin runko on täysin vesitiivis, voit nyt nauttia märistä fantasioista. Runko on itse asiassa valmistettu korkealaatuisesta silikonikalvosta, joka lisää todenmukaisuutta ja tekee puhdistamisesta helppoa. Tästä johtuen voidaan aina luoda asento, jossa tätä nukkea voidaan käyttää myöhempään seksuaaliseen toimintaan.
Tyydytä seksuaaliset halusi kuten et ole koskaan ennen tehnyt ja pidä hauskaa Chyna Doll Sexin kanssa, joka on suunniteltu tähän tarkoitukseen.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Ylärinta | 85 cm |
| Rinnan alla | 61 cm |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 87 cm |
| Jalka | 80 cm |
| Jalka | 19 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 35 kg |
Nukke galleria
![]()
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.