Kuvaus
Hänestä
Etsitkö löysää löysää seksinukkea. Sellainen, joka voi olettaa? Tällä seksinukke tit cumshot oikealla nukkella on etsimäsi joustavuus ja vankka rakenne. Tämä johtuu hyvin yksityiskohtaisesta noita seksinukkesuunnittelusta. Sellainen, jota 1/8-kokoinen urospuolinen seksinukke ei voisi koskaan mitata.
Lisäksi tämä karada ni kiite seksinukke on loistava valinta, jos haluat nauttia täysin mukaansatempaavasta seksistä. Siksi tämä on ihanteellinen harmonian nukke kaikkiin seksuaalisiin tarpeisiisi. Kiitos tämän vaaleanpunaisen hiuksen seksinuken. Voit olla varma, että joka hetki tutkit villeimpiä seksuaalisia fantasioitasi tämän zoastrian seksinuken kanssa. Lupaa olla täysin I,,ersive. Siksi tämän seksinuken vitun nuken kanssa. Voit olla varma, että täydellinen seksuaalinen tyytyväisyytesi on vain muutaman napsautuksen päässä. Sinun ei tarvitse edes huolehtia seksinuken alkuperästä. Voit olla varma, että saat yhden Internetin parhaista ihmisseksinukkien toimittajista.
Mitat
| Korkeus | 16,14 tuumaa / 41 cm |
| Rinnan koko | 24,02 tuumaa / 61 cm |
| Lantion koko | 30,51 tuumaa / 77,5 cm |
| Vyötärön koko | 42 cm / 16,54 tuumaa |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Nettopaino | 7,5 kg |
| Emättimen | 14 cm / 5,5 tuumaa |
| Anus | 13,26 cm / 5,22 tuumaa |
Nukke galleria




























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.