Kuvaus
Hänestä
Olen varma, että tähän mennessä useimmat teistä ovat kuulleet suositusta nukkefoorumista. Tämä on täydellinen paikka oppia ja valaista itseäsi kaikesta seksinukkesta tai loistava paikka vierailla, jos olet koskaan ollut kiinnostunut seksistä nuken kanssa. Seksin harrastaminen nuken kanssa ei ole niin harvinaista kuin useimmat ihmiset ajattelevat.
Ihmisen kokoiset seksinuket tarjoavat parasta viihdemuotoa monille miehille. Ne ovat juuri täydellisen kokoisia ja niiden avulla voit hyödyntää kaikkia fantasioitasi, olivatpa ne kuinka hulluja tahansa.
Nämä nuket voidaan räätälöidä mieleiseksesi tai jopa muotoilla tarpeidesi mukaan. Japanilaiset seksinuket on muotoiltu muistuttamaan himoituja japanilaisia tyttöjä, joilla on pieni vyötärö ja täydellinen kurvikkuus. Vaikka nämä nuket on muotoiltu niin täydellisesti, jotkut ihmiset haluavat vain harrastaa seksiä virtuaalitodellisuudessa. Täällä he tekevät tai koodaavat virtuaalitodellisuuden seksinuken. Käytät kuulokkeita muodostaaksesi yhteyden tähän virtuaalimaailmaan, täällä voit tutkia sitä maksimaalisesti. Voit valita, kenen kanssa haluat olla ja kuinka kuuma heistä tulee. Jos haluat harrastaa seksiä Kanadan seksinukkejen kanssa, yhdistä vain yhteen ja nauti poissa. Nauttia seksistä niin kuin se oli tarkoitettu.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rinta | 100 cm |
| Vyötärö | 49 cm |
| Hip | 89 cm |
| Nettopaino | 39kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.