Kuvaus
Hänestä
Mitä olet lukenut aidoista japanilaisista punaisiin pukeutuneista nukeista? Ylpeämme MiisooDollilla on, että valmistamme joka kerta ainutlaatuisia nukkeja, eikä Quinn ole poikkeus. Hän on yksi parhaista rakkausnukkeista, joita voit saada, jos haluat nautintoa ja seksuaalista tyydytystä. Hän on realistinen silikoninen rakkausnukke, ja kuten me kaikki tiedämme, silikoninuket ovat parhaita nukkeja. Ne kestävät pidempään, ovat vedenpitäviä ja niitä on vaikea värjätä.
Quinn on yllätys, emmekä edes tiedä mistä aloittaa! Riippumatta siitä, mitä seksinukkepelejä pelaat tai kuinka monta kertaa olet hankkinut yhden naisnukkeista myyntiin, kun näet ensimmäisen kerran, Quinnia ei unohdeta. Hänellä on amerikkalaisen rakkausnuken ja japanilaisen todellisen rakkausnuken piirteitä, joten jos pidät sekalaisista naisista, hanki hänet.
Kuten Barbie-seksinukeilla, hänellä on vinot mantelinväriset silmät, täydellinen nenä ja pulleimmat huulet, joten jos haluat suutelevan nuken, Quinn on sinun suosikkisi. Hän on myös K-cup seksinukke, ja hänen suurilla rinnoillaan on ilo leikkiä ja hierontaa. Hän on myös jalka seksinukke, täydellinen miehille, jotka pitävät jaloista. Hänellä on kolme aukkoa iloksesi.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 155 cm |
| Rintakuva | 74 cm |
| Vyötärö | 56 cm |
| Hip | 87 cm |
| Olkapää | 33 cm |
| Arm | 47 cm |
| Jalka | 82 cm |
| Jalka | 18 cm |
| Nettopaino | 32kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.